ODBIORY JUŻ W LIPCU!


Rezydencja Karkonoska to nowa, kameralna inwestycja w Jeleniej Górze.

Inwestycja obejmuje budowę 43 lokali mieszkalnych, usytuowanych na czterech kondygnacjach, o powierzchni od 31 mkw (jako idealne mieszkanie na start lub produkt inwestycyjny pod wynajem), poprzez 43-49 mkw, kończąc na 55 mkw (jako idealne mieszkanie dla rodziny).

Termin rozpoczęcia budowy: 01.04.2023 roku
Planowany termin zakończenia prac: lipiec 2024 roku


zobacz nasze postępy na budowie!


kliknij, aby poznać szczegóły


cennik

 

zaprojektuj swoje wnętrze i wykończ je z nami

 


Działka znajduje się w bliskim sąsiedztwie malowniczej Góry Godzisz - pomiędzy doliną Rakownicy i doliną potoku płynącego przez Goduszyn, z południowymi zboczami opadającymi do Kotliny Jeleniogórskiej, dobrze skomunikowanej z Trasą Czeską.


Inwestycja zaprojektowana została z dbałością o najdrobniejszy detal oraz wykończona zostanie w podwyższonym standardzie. W budynku przewidziana jest winda, a dla mieszkańców przewidziane są 43 miejsca postojowe zewnętrzne. Inwestycja znajduje się w południowo-zachodniej części Jeleniej-Góry, w bliskim sąsiedztwie wyjazdu na DK nr 3 w kierunku Szklarskiej Poręby (17 km). Najbliższe punkty: 


- Cieplice Śląskie-Zdrój - 3,5 km;
- Rynek Jeleniogórski - 4 km;
- Dworzec Główny PKP - 3,9 km;
- Piechowice - 10 km;
- Jakuszyce - 25 km;
- Świeradów-Zdrój - 34 km;
- Wrocław - 114 km;
- Praga - 160 km.

 

Tej wyjątkowej lokalizacji inwestycja zawdzięcza swój charakter- wielkomiejski, ze świetną komunikacją, blisko centrum, a równocześnie zwrócony w kierunku terenów zielonych, gwarantujących odpoczynek po dniu pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!