Nowo powstająca elegancka kamienica przy ulicy Brackiej 3 w centrum Legnicy to inwestycja łącząca cechy nowoczesnej zabudowy, idealnie wpasowująca się w architekturę zabytkowej części miasta, tworząc spójną przestrzeń z najbliższym sąsiedztwem. 

 

Inwestycja obejmuje budowę 34 lokali mieszkalnych, usytuowanych na pięciu kondygnacjach, o powierzchni od 25 m2 (jako idealne mieszkanie na start lub produkt inwestycyjny pod wynajem), poprzez 28-36 m2, kończąc na 51 m2 (jako idealne mieszkanie dla rodziny).

CENNIK

mieszkania objęte przedsprzedażą:

trójstronne mieszkanie 3 pokojowe
dwustronne mieszkanie 2 pokojowe


Termin rozpoczęcia budowy: luty 2024
Planowany termin zakończenia prac: grudzień 2024 

 

Nie czekaj! Zarezerwuj już dziś ✒️  


Działka znajduje się w bliskim sąsiedztwie ścisłego centrum Legnicy - w dzielnicy Kartuzy. Najbliższe punkty:

- Dworzec Główny PKP 6 minut
- Rynek 4 minuty
- Park Miejski/Kozi Staw 5 minut
- Galeria Piastów 5 minut
- Wyższa Szkoła Medyczna 5 minut
- Filia Politechniki Wrocławskiej 11 minut


Inwestycja zaprojektowana została z dbałością o najdrobniejszy detal oraz wykończona zostanie w podwyższonym standardzie. W budynku przewidziana jest winda, a dla mieszkańców przewidziane są 22 miejsca postojowe, 25 komórek lokatorskich oraz rowerownia i wózkownia. Inwestycja znajduje się w samym centrum miasta, bezpośrednio przy sklepie Netto, 3 minuty do Lidla oraz Intermarche. 

 

Tej wyjątkowej lokalizacji inwestycja zawdzięcza swój charakter- wielkomiejski, ze świetną komunikacją, blisko centrum, a równocześnie zwrócony w kierunku terenów zielonych, gwarantujących odpoczynek po dniu pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!